אחת ולתמיד – מערכת ישיבה מבד או מעור?

אז הגיע הזמן לחדש את הסלון או להחליף את הספה העתיקה, ואתם מתחילים את מסע החיפושים הלא פשוט הזה. מדוע לא פשוט?

משום שכאשר ניגשים להליך סקר שוק ובחירת מערכת ישיבה חדשה לסלון שלכם, אתם מגלים לפתע המון מידע סותר. לכאורה, העור הוא הפתרון המהודר ביותר, אך האם אתם באמת זקוקים לו? ואם כן, איך יודעים שהעור איכותי? והאם בד זה "בד", או שיש כאן מגוון רחב של סוגים שמשתנים גם באיכות, גם במאפיינים וגם במחירים? אנחנו כאן כדי להכניס קצת בהירות לעניין, להפיג את החששות שלכם ולהסביר את הדרך הטובה ביותר לבחור בין השניים.

מדוע עור?

עור הוא חומר איכותי ומצויין לספות. הוא יוצר תחושת יוקרה, נעים לעין, פעמים רבות קל גם לניקוי. עם זאת, לא תמיד העור הוא איכותי כפי שנראה למראית עין, היות והאיכות נמדדת קודם כל בפעולה. זה אומר שיש שני מאפיינים חשובים ביותר לאיכות העור:

  1. רמת הבלייה – לאורך כמה זמן נשמר המראה המרשים של העור
  2. מידת ההשפעה שיש לטמפרטורות

עור איכותי ופחות איכותי יכולים להיות זהים במראה שלהם בחלל התצוגה בחנות, אך ברגע שהוא מגיע אליכם הביתה, ניתן לראות שינויים עקב חשיפה לעור שמש, שינויים דרסטיים בטמפרטורה כאשר מפעילים ומכבים את המזגן ועוד. לכן, חשוב מאוד לרכוש את הספות מספקים ויצרנים באיכות גבוהה, המתחייבים לעור המשובח ביותר, היות וכל פשרה בנושא זה חוטאת למטרה ולא מצדיקה למעשה את הבחירה דווקא במערכת ישיבה מעור.

בד בבד? זה לא תמיד כל כך פשוט

ההנחה שמערכות ישיבה עשויות בד הן פחות טובות הינה מוטעית מיסודה, משום שתחת הקטגוריה הזאת ניתן לכלול אינספור סוגי חומרים, בטווחים מחירים שונים וכאלה העונות על צרכים משתנים של אנשים שונים ובעיקר משפחות.

כך, משפחות רבות לא תמיד ששות לרכוש מערכות ישיבה עשויות עור משום שהחומר הזה לא תמיד נעים למגע ילדים, למרות העובדה שבמידה רבה הוא פשוט לניקוי. לפתרון הבעיה הזאת, ניתן לרכוש אצלנו ב-Rest&Relax מערכות ישיבה העשויות מחומר AquaClean העמיד בפני כל אתגר שילדים מציבים בפני רהיטים בכל הקשור ללכלוך, כולל נוזלים. הבדים השונים עומדים במשימות שונות, בעיקר בכל הקשור להתאמה לאווירה הכללית בבית שנוטה להיות צבעונית יותר עם ילדים, ובכך למערכות ישיבה עטויות עור יש יתרון ממשי. יצרניות אירופאיות איכותיות מספקות ספות עטויות בד שלא נופלות באיכותן מאילו העשויות מעור טבעי ומעולה.

אז איך בוחרים?

כדי לעשות את הבחירה הנכונה ברכישת מערכת ישיבה והכרעה מושכלת בין השאלה הנצחית: בד או עור? יש לעשות "רשימת מכולת" מסודרת של מה דרוש לכם מהספה: האם הצפי הוא הספה תשמש אתכם לשנים ארוכות או לתקופה קצרה בלבד (רלוונטי לדירות שכורות)? האם אתם מתכננים להעביר על הספה שעות רבות, או שמדובר בפריט אירוח בלבד? עד כמה אתם מעוניינים להתעסק עם ניקיון הספה?

נשמע מסובך? אנו מודים, זה לא פשוט כל כך, אבל כאשר יש לכם שותף לדרך שיכול לספק את כל האפשרויות וללוות אתכם בתהליך הבחירה על מנת להתאים בדיוק את מערכת הישיבה האופטימלית ביותר, בלי שיישארו לכם שום שאלות או ספקות בנוגע לבחירתכם.

איך אני יכול לדעת שלא עובדים עלי בחנות הרהיטים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close סל קניות
Close רשימת משאלות
Close נצפו לאחרונה
Close
Close
קטגוריות
דילוג לתוכן